Kuchnia Enjoy Bydgoszcz

Switch to desktop Register Login

Blogerów kulinarnych zapraszają targi POLAGRA GASTRO

Blogerzy kulinarni będą mile widziani na targach Polagra Gastro w Poznaniu. Blogerzy kulinarni będą mile widziani na targach Polagra Gastro w Poznaniu. organizator

Tegoroczne targi POLAGRA GASTRO, to nie tylko bogata ekspozycja z nowościami sprzętowymi  dla profesjonalnych kuchni. To także wyjątkowe wydarzenia o tematyce kulinarnej, które z pewnością zainspirują zawodowych kucharzy a także amatorów. Dlatego do udziału w targach organizatorzy zapraszają nie tylko profesjonalistów, ale także miłośników dobrej kuchni, którzy swoimi doświadczeniami kulinarnymi dzielą się na blogach i którzy mają w sobie pasję, by poznawać tajniki dobrej kuchni.

 Szczególnej uwadze blogerów organizator targów POLAGRA GATSRO poleca spotkania z mistrzami polskiej gastronomii, podczas których przygotują oni swoje popisowe potrawy, opowiedzą o filozofii kuchni autorskiej, zademonstrują nowe techniki kulinarne, udzielą wskazówek dotyczących kompozycji na talerzu. Wśród nich m. in.:

 ■ 15. edycja Kulinarnego Pucharu Polski

■ pokazy kulinarne w wykonaniu znanych szefów kuchni i cukeirników - Master Class Show

■ pokaz kulinarny Kuchnia Polska oczami Arkadiusza Wilamowskiego

■ live cooking z firmą HENDI

■ La Marzocco Barista Challenge – zawody w kategorii LATTE ART

         ■ True Artisan Cafe ™

■ pokazy cukiernicze

■ Primerba Cup 2015

 Wydarzenia te z pewnością pozwolą inaczej spojrzeć na kuchnię, staną się źródłem inspiracji i wiedzy dla tych, których pasjonuje sztuka kulinarna i którzy mają odwagę podejmować nowe wzywania kulinarne.

 Wstęp na targi POLAGRA GASTRO dla blogerów kulinarnych jest BEZPŁATNY, ale wymaga wcześniejszej rejestracji w CULINARY BLOGER ZONE.

 Więcej informacji o targach na: www.polagragastro.pl

Stanisław Gazda

 

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
E! Kuchnia

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

powrót na górę

Serwis należy do Bydgoskiej Grupy Medialnej. Powered by: Enjoy Media

Top Desktop version